Zakázkové reklamní a dárkové předměty na míru

Chcete svůj vlastní originální dárek, který není v žádném katalogu? Máte svůj vlastní nápad, jak by měl dárek vypadat? Víte jaké poselství má sdělovat? V oblasti produktového designu a vývoje máme dlouhodobé zkušenosti a rádi Vám pomůžeme s jakýmkoliv speciálním projektem

 

Popište nám svoji představu

Pošlete nám náčrtek své vlastní představy originálního obchodního dárku nebo alespoň výstižný popis nebo cíle, jaké chcete dárkem dosáhnout, dobrým vodítkem může být i jen slovní popis, tvarů, barev, stylu, apod. Naši profesionální designéři pak tuto Vaši představu převedou do grafického návrhu. Následně pak vyrobíme vzorek Vašeho dárku vytvořeného na míru k odsouhlasení.

Giftmaker

vytvořili jsme vlastní designou značku pod kterou realizujeme vlastní autorské dárky, které jsou autorsky chráněny. Pod touto značkou jsme navrhli a zrealizovali několik předmětů, které byly následně oceněny jako dárky roku. Jako příklad uvádíme Keramickou mísu ve tvaru české vlajky, kterou obdržel Bill Clinton při své oficiální návštěvě Prahy . 

Dalšími návrhy jsou Sada na odlévání olova, Čokoládové fondue, James Bond sada. Poptejte nás rádi s Vámi projednáme Vaši představu. 

Odeslat poptávku

IT dárky

máme nejširší sortiment reklamních dárků z oblasti IT na českém trhu. Neustále sledujeme nové trendy v technologiích použitelných v oboru reklamních předmětů. Díky bohatým zkušenostem s přímou výrobou v Asii vytváříme vyšší standard nabídky a kvality produktů i služeb.

Odeslat poptávku

 Textil

Dle požadavků, náročnosti a objemu tisku tiskneme přímýmtransferovým či sublimačnímtiskem. Výběr vhodné technologie s Vámi nejprve projednáme a zkonzultujeme vhodnost. Tak, abyste byli maximálně spokojeni s výsledným produkt. Kvalitní textil pro potisk Vám rádi pomůžeme vybrat a dodáme v krátkých dodacích lhůtách. V naší nabídce najdete širokou škálu pánského, dámského a dětského textilu jako jsou trička, polokošile, mikiny, bundy, vesty, business oděvy, pracovní oděvy, spodní prádlo, čepice a doplňky v mnoha barvách a gramážích. od předních výrobců textilních značek - B&C, Sol ‘s, Gildan, Tee Jays, Fruit of the Loom, Slazinger, James Nicholson, Hanes, Kariban, Adler, Atlantis, Keya, Russel Collection, a další.Pokud si nevyberete z našeho katalogu nebo máte požadavek na specifický střih či materiál, rádi vám požadovaný textil ušijeme na zakázku.  Na základě podkladů zpracujeme grafický návrh k finálnímu schválení před zadáním do procesu výroby. U zakázek většího objemu připravíme potisk vzorku k odsouhlasení.

Odeslat poptávku

 

Čepice a doplňky

navrhneme Vám vlastní tvar, barevnost, materiál  a ologování čepice  s výšikou, tiskem, vlastním labelem a v krátké době dodání vzorek a poté celou dodávku.

jako textilní doplněk zhotovíme sublimaci multifunkční šátek na krk i hlavu, který je velmi populárním universálním celoročním dárkem a dá se skvěle využít celá plocha šátku pro tisk, který je součásti látky a je velmi příjemný na i běžné nošení a údržbu.

Odeslat poptávku

 

Tašky a batůžky

 Na jakýkoliv batůžek a tašku umístíme do dostupných míst Vaše logo nebo vyrobíme vlastní taháčky  nebo Vám tašku nebo batůžek navrhneme a vyrobíme na míru.

Odeslat poptávku

Deštníky

Řešení pro klienty, kteří požadují originální reklamní deštníks celoplošným potiskem, požadují větší množství kusů a plánují akci s dostatečným předstihem. Látka se nejdříve potiskne a pak se jednotlivé díly dávají k sobě na našívají tak, aby na sebe grafika co nejlépe seděla. Je potřeba počítat s dodávkou delší než 12 týdnů s lodní dopravou.

Odeslat poptávku

Šnurky na krk lanyardy

Nepotištěné šňůrky na krk jsou k dispozici v širokém rozsahu materiálů a standardních barev. Všechny šňůrky na krk jsou vyrobeny ze stejného vysoce kvalitních materiálů.

Odeslat poptávku

Sublimační polyesterové šňůrky

Tyto zakázkové tištěné šňůrky na krk nabízejí vynikající hodnotu a jsou ideální volbou, pokud jste na napjatém rozpočtu. Naše nejprodávanější Sublimační šňůrky na krk se dělají v šířce 10, 15, 20 a 25 mm , tištěny na polyesteroovu stuhou. Jsou dodávány s jakékoliv barvě pantone s kvalitním kovovým háčkem. Dále si můžete si vybrat z celé řady dalších polyesterových materiálů, klipů a doplňků

Odeslat poptávku

Sítotisk šnůrky

Tkanička a polyester jsou nejoblíbenější materiály pro sítotiskem tištěné šnůrky. Tkanička v širokém 12 mm, plochý polyester v rozsahu šířek od 10 mm do 25 mm. Počínaje 500 kusů tiskneme jakékoliv barvě Pantone. U menších množstvích naše standardní barvy jsou skvělou volbou. Vaše logo / text může být umístěn na šňůrky na krk dle vašeho přání.

Odeslat poptávku

Kombinované šňůrky Kombinace 2 materiálů dává exkluzivní vzhled. Šňůrky se dělají v šířce 10 na 15 mm, 15 na 20mm nebo 25mm 20.Nejoblíbenější je nejvyšší kvalita saténové jako polyester na žebrovou polyesterovou stuhou. Můžete si vybrat ze široké škály dalších polyesterových materiálů, klipů a příloh, aby podpořila exkluzivní styl, který hledáte. Šnůrky tkané na plocho Používáme jemnou strukturu tkajní, což umožňuje složitější návrhy, které mají být vyšívané do polyesteru nebo keprové tkaniny. Až 5 barev mohou být vytkáno, tato technologie je vhodná zejména pro jednoduché loga a textů. Můžeme tkát opakující se motivy. Kulaté tkané šnůrky kulaté polyesterové tkané šňůrky jsouvz kruhové tkané šňůrky vyrobeny z polyesterové tkaniny keprové a dodávají se v 5 a 7mm.

Odeslat poptávku

Plastové šnůrky

Šnůrky jsou polotransparentní nebo barevné a elastické.. Šňůrky na krk jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného materiálu PVC, Logo dle Pantone lze vytisknout s 1 barvou na jedné straně.

Odeslat poptávku

Zipové šnůrky Moderní šnůrky na festivaly nebo různé promo akce pro studenty. Vaše logo může být prezentována na taháčku vyrobené z PVC materiálu nabízí poutavý a neobvyklý způsob, jak prezentovat svou firmu. Pro šňůrky na krkvdoporučujeme použít maximálně 2 barvy na zip a taháčku. Reflexní šnůrky Bezpečnost na prvním místě ve stylovém provedené! Naše reflexní šňůrky na krk se prodávají často pro průmyslové použití i jako reklamní dárek., protože tyto umožňuje prezentovat svou firmu na stylově a trendy způsobem. Reflexní šňůrky se dělají v šířce 10, 15, 20 a 25mm velikostí, vytištěny na polyesterovou stuhu. Jsou dodávány s velmi kvalitním kovovým háčkem nebo další příslušenství a libovolnou barvou Pantone počínaje 500 kusů. Naše standardní barvy jsou skvělou volbou i pro menší množství. Kovové šňůrky Kovové šňůrky se řadí mezi exkluzivnější obchodní dárky. Můžete si vybrat různé barevné zakončení, která snůrce poskytnou osobní a jedinečný vzhled.. Tyto modely jsou k dispozici již od 1ks! Tkanička

jednoduché, ale krásné tkaničky šňůrky na krk jsou jedním z nejoblíbenějších modelů! Jsou k dostání ve velikosti 12mm. Můžeme je vyrobit v jakékoliv barvě Pantone od 500 kusů. Flock tištěné šňůrky Tato technika dává elegantní povrchovou úpravu na své logo, aby to vypadalo 3D! To je další zajímavou technikou, aby svou značku zviditelnilo. Tato technika může být použita na jakémkoliv podkladu a je vhodný pro jednoduché loga a texty. Pěnový tisk na šnůrky Pokud hledáte něco jiného, ​​naše pěnové tištěný šňůrky na krk jsou pro vás. Tato technika je podobná jako sítotisk tisk, ale umožňuje tištěnému logu vypadat jako dvojitý tlustý a napěněný. Tato technika může být použita na jakémkoliv podkladu a je vhodná je pro jednoduché loga a texty. Krátké šnůrky Existuje široká škála materiálů a příloh z čeho vybírat, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na funkčnost.

Odeslat poptávku

Fluorescenční dvojité šnůrky absolutně nejlepší pro akce! Tato technika umožňuje loga, značky nebo sdělní byly viditelné i ve tmě. Existuje 7 různých dostupných barev, por více informací nás kontaktujte.

Odeslat poptávku

 

Silikonové náramky

Silikonové náramky vyrobíme dle vašeho návrhu s tiskem nebo ražbou s embossem/reliéf nebo debossem/ražba dovnitř. Silikonové náramky na zakázku, tedy s potiskem nebo s ražbou a je možné vylití ražby barvou. Zakázkově je vyrábíme od 100 kusů. Standardní velikost silikonových náramků je 20 cm, ale na vyžádání je možné vyrobit i jinou velikost např. pro děti . Výška silikonových náramků je obvykle 12 mm, silikonové náramky však najdete v naší rozšířené nabídce i široké 19 mm a 25 mm, na vyžádání není problém vyrobit velmi tenké 6 mm široké silikonové náramky. Dodání je vždy odvislé od zadání, ale časově je to od 8 dnů do 18 dnů.

Odeslat poptávku

Fanouškovské dárky

Navrhneme celou kolekci fanouškovských dárků pro vaši společnost. Realizovali jsme několik kolekcí k Olympijským hrám

Mistrovství světa v hokeji či fotbale a pro řadu mezistátních zápasů. Vytvoříme kolekci i pro váš firemní sportovní tým.

Poptejte u nás celou kolekci originálních fandidel, které jsme schopni rychle dodat s vaší grafikou.

Stačí si jen vzpomenout včas.

Odeslat poptávku

 Hrnky a sklenice

 

Nadekorujeme porcelánové nebo keramické hrnky pomocí hydroglazury do vaší Pantone barvy logo vypískujeme a necháme logo vyniknout nebo logo zabarvíme do stejné nebo odlišné barvy. Hrnek může být s matnou nebo leklou glazurou. Hrnek také dekorujeme pomocí transferového tisku speciálními obtisky. Hrnek může být s jinou dekorací máčeného ouška a s dekorem uvnitř hrnku nebo na dně. Používáme přírodní zdravotně nezávadné barvy, které jsou vhodné i do myčky. Chcete li mít originální hrnek, který bude stále na očích máte širokou škálu tvarů a velikostí jak ztvárnit váš ideální hrnek nebo skleničku.

HYDROGLAZURY - (lesklá, matná, metal, kroko, satén, gold, silver)TRANSFERY - (speciální obtisky na sklo, parciální obtisk na chemicky matované sklo, rotační potisk, tamponovy tisk, pískování, linkování, máčené ouško)KARTONÁŽ - zabalíme do námi vyrobených kartonových krabic (možno i s potiskem) nebo do jednotlivě do krabiček s okénkem nebo plné.. Krabičky lze také individuálně potisknout.

Odeslat poptávku

Aromatické visačky a difuréry

- visačka je potištěna z obou stran - obě strany mohou mít různé grafické motivy - podkladová barva je zářivě bílá - visačka je zavěšena na gumičce nebo plastovém háčku - trvanlivost vůní 3-4 týdny - baleno do nepropustné čiré PE folie - trvanlivost a téměř 100% funkčnost až po dobu 2 let

Vůně - les, oceán, tabák, new car, black, moschus, zelený čaj, sport, vanilka, zelené jablko, citron, levandule, višeň, ledový vítr, fresh

CMYK - offsetový tisk, soutisk barev

Výsekové tvary

- databáze obsahuje cca 200 výsekových raznic (katalog PDF ke stažení zde) - vyrobíme téměř jakýkoliv tvar, který chce aplikovat na své osvěžovače vzduchu

Dodací lhůta - 3-4 týdny (dle počtu kusů)

Minimální množství - 1 000 ks

Papírová kostka o rozměrech 10x10x8,5cm.

Obsahuje 50 ks dvovrstvých papírových kapesníků o velikosti 15x20,5 cm.

Potisk je realizován digitálně na celou plochu krabičky.

Odeslat poptávku

 

Kapesníky do auta

Kapesníčky do Vašeho vozu - balení, které umožňuje mít krabičku stále po ruce.

Obsah 50 ks.

Potisk plnobarevný offset.

Rozměr boxu - 87x83x165 mm.

Minimální náklad 1000 ks.

 Odeslat poptávku

Energy drinky řady Power

patří do kategorie energetických nápojů a optimálním složením stimulujících látek je u nich povzbuzení zaručeno! Základ je tvořen všeobecně známou látkou kofein, která dokáže člověka "probudit" z útlumu, a aminokyselinou taurin, která uvede vaše tělo do neustálé připravenosti. Kofein je tzv. termogenní agent a dokáže zvýšit rychlost metabolismu, takže tělo je schopno v potřebný okamžik využívat nejen rychlou energii z cukrů, ale i z tuků. Taurin má zase za úkol zlepšení celkového využití látek v těle (tzv. imitací inzulinu), a je schopný stimulovat tvorbu nervových vzruchů přenášením draslík, sodíku, vápníku a hořčíku do i z nervových buněk.

Odeslat poptávku

Sladkosti a cukrovinky

Cukrovinky vyrábíme hlavně v Čechách a na Moravě z těch nejlepších surovin. Jedná se hlavně o drops bonbony s ovocnou nebo mentolovou příchutí. Oblíbeným dárek jsou malé sáčky se želatinovými bonbonky, které lze dělat v různých tvarech. Perníčky nebo různé jiné pečivo napékáme ve vybraných pekárnách pod naším dohledem a rádi Vás seznámíme s procesem výroby. Originální čokoládové pochotky děláme z kvalitní čokolády a další sladkosti jako lipa, lízátka a energetické musli tyčinky jsou z produkce renomovaných firem. Část produkce zadáváme v Neměcku, Franciii nebo Španělsku.

Odeslat poptávku

Rozdávací dárky

Velmi často dostáváme poptávky na rozdávací dárky do určité hodnoty s tím, že by dárek měl mít nápadem a nezapadl mezi ostatními. Dle Vaší akce, cílové skupiny, rozpočtu a času na dodávku navrhneme zajímavé dárky.

 Odeslat poptávku

Outodoorové dárky

Trávení volného času a s nám spojené praktické, kvalitní a funkční dárky jsou velmi často vyhledávaným dárkem. Navrhujeme a dodáváme také dárky, které oceníte ve svém volném čase s přáteli nebo rodinou a které vám budou dobře sloužit a přispějí k pohodě na cestách, v přírodě nebo při sportu.

 Odeslat poptávku

 

Hry a hračky

Odeslat poptávku

 

Tiskoviny

Graficky navrhneme, připravíme k tisku a levně vytiskneme jakékoli firemní tiskoviny jako jsou katalogy, brožury, desky, bloky, obálky, hlavičkové papíry, samolepky, vizitky. Co se týče dárků vytiskneme omalovánky, karty, společenské hry, stojánky, puzzle a další.

Odeslat poptávku

Bezpečnost

Velké téma poslední doby je bezpečnost na silnicích proto se věnujeme vymýšlení nových originálních dárků, které pomáhají, aby jste byli vidět. Tento dárek se jistě neztratí protože každý ocení jako užitečnost a praktičnost.

Odeslat poptávku

Stále na očích

Pokud chcete dárky, teé jsou stále na pracovním stole a na očích zrealizujeme originální stojánky, poznámkové bloky, podložky pod myš nebo dle vašeho zadání vymaketujeme a odprezentujeme před samotnou výrobou.

Odeslat poptávku

Dárkové obaly

Vyrobíme na vaši kolekci dárků originální a jednotící kolekci papírových dárkových obalů s vaším logem.

Obaly vymaketujeme a odprezentujeme jako budou vypadat a po schválení vyrábíme. Obaly vyrábíme společně několik let ve spolupráci s nejlepší desénovým studiem.

Odeslat poptávku

Be Creative

Nabízíme celou širokou kolekci reklamních předmětů, které originálním způsobem můžete obrandovat plnobarevným originálním tiskem. Nechte se inspirovat.

https://www.coolcatalogue.eu/becreative2016/cz/#30

Odeslat poptávku


ABA - Dárky s nápadem © 2016 | Monster Media